1399/10/18
چنین جشنواره هایی با جایگاه بین المللی می تواند وظیفه ی انتقال پیام دفاع مقدس را به خوبی و با زبانی متفاوت به انجام رساند
استاندار خوزستان در اختتامیه دومین دوره از جشنواره رسام
تصویر خبر

استاندار خوزستان در اختتامیه دومین دوره از جشنواره رسام ضمن قدردانی از تلاش های انجام گرفته برای برپایی این جشنواره گفت: چنین جشنواره هایی با جایگاه بین المللی می تواند وظیفه ی انتقال پیام دفاع مقدس را به خوبی و با زبانی متفاوت به انجام رساند.

شریعتی افزود:در ۸ سال دفاع مقدس یکی از عوامل موفقیت وحدت و اتحاد همه ی اقوام بود به همین دلیل ناگفته ها و خاطرات پنهان فراوانی وجود دارد و این کار هنرمندان است که آنها را کشف کنند و به جهان بشناسانند تا دشمن کمتر خیال خام داشته باشد نسبت به دست اندازی به کشور عزيزمان.

وی با بیان اینکه تکنولوژی کمک زیادی به خلق آثار هنری کرده و کار را برای ما آسان تر کرده است ادامه داد:با پژوهش و تحقیق در کنار طراحی نقشه راه می توانیم پیام مقاومت خود را به جهان مخابره کرده و نسل آینده را از مجاهدت و رشادت های مردان و زنان سرزمینمان آگاه کنیم.

استاندار خوزستان با اشاره به آنکه فرهنگ شهادت محدود به یک برهه ی خاص از زمان نیست گفت:تا زمانی که سلطه گری و ظلم باشد بستر شجاعت و شهادت هم محیاست و سینمای شهامت و پایداری هر روز یک دریچه ی تازه به رویش باز می شود.

غلامرضا شریعنی ادامه داد:ساخت فیلم کوتاه خلاقیت نیاز دارد و کار دشواری ست، و همچنین باید در کوتاه ترین زمان ممکن پیامش را منتقل کند و این بسیار با اهمیت است.

او در پایان گفت:ما امیدواریم که جشنواره حرکت رو به جلویی را در سالهای آینده طی کند و آثاری عمیق تر را در آن شاهد باشیم.